O firmie

Neo Bio Energy jest częścią Neo Energy Group, którą tworzą powiązane podmioty działające w sektorze energetyki odnawialnej: Neo Solar Farms oraz Neo Wind Farms.

W portfolio Neo Energy Group znajdują się obecnie jedne z największych projektów farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych w Polsce. Obecnie na etapie pozwoleń na budowę znajduje się już prawie 200 MW farm wiatrowych oraz 450 MW farm fotowoltaicznych. W trakcie rozwoju znajdują się kolejne projekty na realizację ok. 800 MW.

Pozyskane środki inwestycyjne ze zrealizowanych z sukcesem inwestycji, Neo Bio Energy chce przeznaczyć na kolejne strategiczne inwestycje. Obecnie poszukujemy możliwości produkcji biogazu również  z innych odnawialnych źródeł energii – takich jak np. bioodpady.

Naszym core businessem jest zagospodarowanie energetyczne biogazu składowiskowego. Jesteśmy największą firmą w Polsce zarówno pod względem liczby zarządzanych instalacji (24 instalacje), oraz pod względem wydajności produkcji energii.

Neo Bio Energy w pełnym zakresie rozwija własne produkty oraz obszary działania. W tym celu aktywnie współpracujemy ze środowiskiem naukowym oraz liderami innowacyjnych technologii w energetyce.

Dbamy o wzrost trzonu firmy i powiększanie struktury zewnętrznej. Stale odnotowujemy wzrost w przychodach spółki.

Współpraca z Neo Bio Energy wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacji instalacji odgazowania oraz zespołów wytwórczych.

Obecny sukces firmy wynika z pracy doświadczonego zespołu – posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w wytwarzaniu energii z biogazu składowiskowego, nasz zespół składa się z doświadczonej kadry zarządzającej, specjalistów z różnych dziedzin związanych z wytwarzaniem energii z biogazu, energii słonecznej oraz wiatrowej.

W skład zespołu wchodzą osoby od wielu lat związane z liderami branży energetycznej w Polsce m.in.:

Masz pytania? Umów się na spotkanie.

Interesuje Cię nasza działalność? Zapraszamy do współpracy!